Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

takashoes.ks

Bella Suede Red

Bella Suede Red

Çmimi i rregullt €18,00 EUR
Çmimi i rregullt €34,00 EUR Çmimi me zbritje €18,00 EUR
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Ngjyra
Materiali i jashtëm: Kamoshi
Materiali i brendshëm: Tekstile
Materiali bazë: Poliuretani
Lartësia e thembrës: 10 cm
Këmbët me gjysmë numër dhe të fryra mund të zgjedhin 1 madhësi më të madhe.
  • Transport falas
Shikoni detajet e plota