Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

takashoes.ks

Gift Card

Gift Card

Çmimi i rregullt €25,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi me zbritje €25,00 EUR
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Titulli
Po kërkoni dhuratën perfekte për admiruesit e këpucëve në jetën tuaj? Mos kërkoni më larg se kartat tona të dhuratave! Trajtojini ato me stilet dhe tendencat më të fundit të këpucëve me vetëm disa klikime.

Porosit tani dhe bëj dhuratë këpucë të shkëlqyera!
  • Transport falas
Shikoni detajet e plota