Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

takashoes.ks

Karla Silver

Karla Silver

Çmimi i rregullt €20,00 EUR
Çmimi i rregullt €39,00 EUR Çmimi me zbritje €20,00 EUR
Zbritje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Ngjyra
Përshtatje: Përshtatje e plotë
Materiali: Lëkurë artificiale dhe saten
Materiali i brendshëm: Lëkurë artificiale
Lartësia e thembrës: 9 cm
Shputa: Jurdan
  • Transport falas
Shikoni detajet e plota